Bracia Strzelczyk Nieruchomości
Adres siedziby
Marszałkowska 58
00-545 Warszawa
Strona internetowa
https://www.strzelczyk.pl
tel: +48 22 625 15 15
e-mail: bracia@strzelczyk.pl

Agencja Nieruchomości Bracia Strzelczyk jest uznanym podmiotem na warszawskim rynku nieruchomości od 1986 roku. Zespół Braci Strzelczyk jest znany z profesjonalizmu i szczegółowej znajomości lokalnego rynku nieruchomości. Ich doświadczenie, wiedza i sieć kontaktów są nieocenione dla klientów, którzy szukają idealnej nieruchomości w Warszawie, czy to do zamieszkania, czy jako inwestycji.

 

Firma prężnie działa na najbardziej atrakcyjnych obszarach stolicy Polski, w tym na Mokotowie, Wilanowie, Woli czy Śródmieściu. Znajomość tych obszarów, a także bieżące monitorowanie trendów i zmian na rynku, pozwala firmie Bracia Strzelczyk skutecznie doradzać swoim klientom, zapewniając im najwyższy zwrot z inwestycji.

 

Nie bez powodu Agencja Nieruchomości Bracia Strzelczyk zyskała miano jednej z najbardziej zaufanych firm w branży. Szereg pozytywnych opinii i rekomendacji potwierdza ich reputację, a ich listę klientów zdobią zarówno lokalni mieszkańcy, jak i międzynarodowi inwestorzy. Kierując się wartościami takimi jak uczciwość, profesjonalizm i pasja do nieruchomości, firma Bracia Strzelczyk wciąż podnosi poprzeczkę w świecie warszawskiego rynku nieruchomości.