MagatHouse
Strona internetowa
https://magathouse.pl/
tel: +48 666 318 887
e-mail: biuro@magathouse.pl

Doświadczenia zdobyte w świecie finansów i zarządzania obiektami komercyjnymi pozwoliły nam na bliższe poznanie rynku nieruchomości, który zawsze były w kręgu naszych zainteresowań. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo oraz coraz większy popyt na kupowanie nieruchomości wśród obcokrajowców, którzy przyzwyczajeni są do pracy z agencjami zdecydowaliśmy się na założenie własnej Agencji, która kompleksowo zrealizuje ten niecodzienny zakup jakim jest kupno nieruchomości – od wyboru odpowiedniej lokalizacji, rearanżację i wykończenie. 

Rozmawiając z Klientami bardzo często słyszymy, że mają bardzo złe doświadczenia z pracą z agentami po uwolnieniu zawodu – naszą pracą chcemy pokazać korzyści płynące z pracy z agencją i zmienić opinię publiczną na ten temat. Nie jest nam obojętna tematyka eco, popularna w dzisiejszym świecie i słusznie! Staramy się sprzedawać nieruchomości budowane z troską o środowisko potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami bądź nieinwazyjne dla otoczenia. Aby być fair 1% naszego dochodu przeznaczymy na cel społeczny – każdy agent sam wybiera, którą organizację chce wspomóc. Razem jesteśmy w stanie zmienić świat na lepszy.

MAGAT HOUSE SP. Z O.O.

Witold Żurek

Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działkiTyp transakcji: sprzedażRodzaj rynku: wtórnyObszar działania: Warszawa

TELEFON:

666318887

E-MAIL:

witold.zurek@magathouse.pl

Senior Real Estate Advisor

CFO, co- founder

Pomagam w wyborze idealnego miejsca do mieszkania lub inwestycji w oparciu o indywidualne potrzeby. Specjalizuję się w nowym budownictwie, apartamentowcach oraz w pracy wymagającymi Klientami, dzięki którym stale się rozwijam.

W Magat House odpowiadam za funkcjonowanie spółki, organizację pracy, zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz sprawy prawne i podatkowe. W życiu prywatnym podróżuję, dużo czytam, nurkuję, majsterkuję, kibicuję Legii i Manchesterowi United. W 2022 roku chciałbym zwiększyć zatrudnienie o 100%, ukończyć triathlon i nauczyć się włoskiego.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Sprzedażą zajmuję się przeszło 10 lat. Pierwsze kroki zawodowe stawiałem jako doradca finansowy przechodząc przez wszystkie szczeble do stanowiska managerskiego i zarządzania zespołem sprzedażowym.

Mapa inwestycji