"BIURO SPRZEDAŻY"
Adres siedziby
Powstańców 33U 14
05-091 Ząbki
Strona internetowa
www.biurosprzedazy.com.pl
tel: 604771746
e-mail: biuro@biurosprzedazy.com.pl

"BIURO SPRZEDAŻY" zajmujemy się profesjonalnym wyszukiwaniem nieruchomości z rynku pierwotnego. W zakresie swoich usług prowadzimy również biura sprzedaży inwestycji deweloperskich sprawdzonych deweloperów z terenu Ząbek, Marek, Radzymina, Kobyłki, Sulejówka i Warszawy.

Każda inwestycja jest bezpośrednio kontrolowana pod względem technicznym oraz prawnym na każdym etapie realizacji. Klient nabywający mieszkanie za Naszym pośrednictwem ma zagwarantowaną cenę równą z ceną bezpośrednio od dewelopera. "BIURO SPRZEDAŻY" nie pobiera dodatkowych opłat za swoje usługi.

Dodatkowym atutem współpracy z "BIUREM SPRZEDAŻY" jest doskonale rozwinięty dział finansowy zapewniający już od prawie 20 lat najlepsze warunki kredytowe na lokalnym rynku nieruchomości.

Nasi klienci realizują wszystkie swoje sprawy w jednym miejscu bez tracenia czasu na szukanie najlepszej oferty. Wszystkie najlepsze oferty dostępne na rynku są w jednym miejscu - w "BIURZE SPRZEDAŻY".

 

Jeżeli szanujesz swój czas i chcesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru to przyjdź do nas i porównaj naszą ofertę z konkurencją. Zapraszamy.

Dla naszych Klientów prowadzimy również wyspecjalizowany dział finansowy zajmujący się analizą zdolności kredytowej oraz doborem najkorzystniejszej oferty kredytowej dla Klienta.

Mapa inwestycji