Vega Sp. z o. o.
Adres siedziby
Radosna 14
32-088 Garliczka
Strona internetowa
www.vidokosiedle.pl
tel: +48 780 091 748
e-mail: vegadomy@icloud.com

Vega sp. z o.o. powstała na bazie rodzinnej firmy, która na rynku usług budowlanych działa od 2018 roku. Naszym celem jest realizowanie nowoczesnych projektów, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjną architekturą, ale także maksymalną funkcjonalnością oraz doskonałą lokalizacją.

 

Korzystając z wiedzy doświadczonych ekspertów, stosujemy nowoczesne rozwiązania budowlane i wysokiej klasy materiały dokładając wszelkich starań, by nasze projekty zostały wykonane jak najlepiej z dbałością o najmniejszy detal. Mając na uwadze środowisko naturalne, szczególną uwagę przywiązujemy do aspektów ekologicznego i energooszczędnego naszych inwestycji.

 

Zwracamy uwagę na wszystkie potrzeby przyszłych lokatorów, tworząc miejsca, w których po prostu chce się żyć.

 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne na osiedlu VIDOK zlokalizowanym w Górnej Wsi w gminie Michałowice. To urokliwe miejsce wypełniają malownicze pola i łąki, których widok zwieńcza górski masyw. W odległości zaledwie 15 kilometrów od centrum Krakowa czeka na Ciebie miejsce zapewniające prywatność, ciszę i bliskość natury.

Mapa inwestycji