HSD Inwestycje
Adres siedziby
Bolesława Limanowskiego 3
30-551 Kraków
Strona internetowa
https://hsd-inwestycje.pl/
tel: 12 626-68-85
e-mail: krakow@hsd-inwestycje.pl

KILKA SŁÓW O NAS:

Firma HSD INWESTYCJE powstała w styczniu 2005 r. Została powołana w celu planowania, przygotowania, realizacji i komercjalizacji inwestycji. Od początku działalności skoncentrowała się na branży budowlanej, której celem była realizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz obiektów biurowo - usługowo - handlowych.

Wieloletnie doświadczenie firmy HSD Inwestycje w zakresie wznoszenia budynków procentuje kolejnymi zrealizowanymi inwestycjami.

Obszar działalności Naszych spółek obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych lokali klientom.

NASZE INWESTYCJE:

Każda z Naszych inwestycji odpowiada na inne potrzeby rynku nieruchomości. Wśród realizowanych projektów znajdują się zarówno kompleksy mieszkaniowe jak i małe kameralne inwestycje.

Sprzedawane przez nas mieszkania i lokale budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

HSD Kraków

ul. Limanowskiego 3

30-551 Kraków

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

791-426-000

795-785-000

12 626-68-85

krakow@hsd-inwestycje.pl