Osiedle Plewianka
Adres siedziby
Brzozowa 12 20
62-064 Plewiska
Strona internetowa
https://osiedleplewianka.pl/
tel: 517 779 745
e-mail: biuro@osiedle-plewianka.pl

*OFERTA OD DEWELOPERA - BRAK DODATKOWYCH OPŁAT I PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO*

Osiedle Plewianka etap II – kameralne osiedle 3-piętrowych budynków z pełną infrastrukturą w bezpośrednim sąsiedztwie. Tylko 3 minuty od Poznania!

W ramach Osiedla Plewianka proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 oraz lokale usługowe od 40 m2 do 60 m2. Istnieje także możliwość dokupienia komórki lokatorskiej.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo, droga osiedlowa oraz miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej, a dla najmłodszych mieszkańców powstanie plac zabaw. Do inwestycji zostanie także doprowadzona instalacja światłowodowa.  

 

Planowany termin zakończenia budowy to III kwartał 2024 r.

 

Co wyróżnia naszą inwestycję?

Ogrzewanie podłogowe w łazienceRolety zewnętrzne sterowane eklektycznieDroga osiedlowa oraz miejsca postojowe z kostki betonowejDuże ogrody – do 100 m2Balkony lub tarasy – nawet do 31 m2

 

Lokalizacja

Plewiska położone są między Junikowem a Komornikami, co pozwala na zarówno szybki dojazd do Poznania samochodem lub komunikacją miejską, jak i do trasy S11 lub autostrady A2.

 

Żłobek Stumilowy Las – 150 m Niepubliczny Żłobek Talenciaki – 250 mNiepubliczne Językowe Przedszkole Szkółka Małego Dziecka – 300 mSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich – 2,8 kmSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie – 2,5 kmŻabka – 400 mBiedronka – 1,3 km

 

Osiedle Plewianka to idealny wybór dla osób, które szukają kameralnego osiedla z dala od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym dostępie do infrastruktury miejskiej – a to wszystko w przystępnej cenie.

 

Zapraszamy na kawę do naszego biura sprzedaży tuż przy inwestycji – ul. Brzozowa 12/20, Plewiska lub do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Biuro sprzedaży

ul. Brzozowa 12/20, 62-064 Plewiska

 

Godziny otwarcia

pon. - pt. 8:30 - 16:30

sob. po wcześniejszym umówieniu

Mapa inwestycji