Invest Complex
Adres siedziby
Prosta 15
62-020 Garby
tel: +48 605 164 710
e-mail: biuro@invest-complex.com

Jesteśmy stabilną firmą o silnej pozycji na rynku deweloperskim. Zespół Invest Complex tworzą przedstawiciele różnych branż, którzy zdobyli wiedzę i umiejętności z wielu projektów, które zrealizowali na przestrzeni lat.

Naszemu doświadczeniu towarzyszy otwartość na nowoczesne rozwiązania technologiczne i innowacje. Każda nasza inwestycja jest przemyślanym posunięciem, popartym dogłębnym zrozumieniem aktualnych trendów rynkowych i potrzeb klientów.

 

Projektując braliśmy pod uwagę wiele czynników, z których najważniejsze to lokalizacja, dostępna infrastruktura oraz funkcje budowanych mieszkań. Dbamy o wygodny rozkład lokalu, wstępnie zagospodarowujemy teren wokół budynku. Nasze osiedla budowane są tam, gdzie można cieszyć się wypoczynkiem spacerując po otaczającej zieleni. Jednocześnie umieszczamy je w lokalizacji zapewniającej mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury.

 

Invest Complex to firma stawiająca na nowoczesność, niezawodność i najwyższą jakość. Z nami będziesz cieszyć się komfortowym mieszkaniem w rozsądnej i przystępnej cenie.

Mapa inwestycji