Spektrum Deweloper
Strona internetowa
https://spektrum-deweloper.pl/
tel: 691961554
e-mail: info@sls.pl

Od 2010 roku

Spektrum Deweloper Szczecin to rodzinna firma, która całym sercem angażuje się w swoje projekty. Mamy duże doświadczenie, pracujemy ze sprawdzonymi ekipami, a co najważniejsze jesteśmy stabilni – byliśmy, jesteśmy i będziemy w Szczecinie. Nie jesteśmy spółką celową, która zostanie zamknięta po zakończeniu inwestycji – jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na Państwa.

Od początku działalności deweloperskiej (2010) realizujemy inwestycje w domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Bardzo cenimy Warszewo i Osów ze względu na walory klimatyczne, czyste powietrze oraz bliskość natury. Inwestujemy tylko najlepszych lokalizacjach tych dzielnic, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom pełen komfort, a ich dzieciom swobodę w docieraniu do szkoły, na zajęcia dodatkowe oraz dzieciństwo wśród rówieśników. Stosujemy najwyższej jakości materiały, a każdego Klienta traktujemy jak dobrego znajomego. Świadczą o tym opinie i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi dotychczasowi Klienci.

Dostosowujemy projekty do Państwa marzeń i jeśli tylko pomysły są wykonalne, wcielamy je w życie.

W odpowiedzi na potrzeby budujemy Wzgórze Elfów - osiedle mniejszych lokali (od ok. 62m2) z odrębnymi wejściami i do każdego lokalu 2 miejscami postojowymi w cenie. Lokale na parterze z terenem zielonym na wyłączność, a lokale na piętrze z poddaszem o powierzchni ponad 25 m2 do wyłącznego korzystania. Nieporównywalny komfort w stosunku do budownictwa wielorodzinnego - podwójne ściany, tylko 1 bezpośrednio sąsiadujący lokal z boku, prywatne wejścia, żadnych problemów parkingowych i dobre sąsiedztwo - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Monika

Mapa inwestycji