Costa Espana Real Estate
tel: 501 691 166
e-mail: anna.alberska@homefy.pl

Długa historia w branży

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w sektorze nieruchomości, Costa España Real Estate odnawia się z dnia na dzień, aby oferować najlepsze usługi oraz doradztwo prawne, nieruchomościowe i wiedzę w okolicy.

Jesteśmy dużym zespołem, który obejmuje wszystkie obszary procesu zakupu i sprzedaży domu w Hiszpanii.

Z ponad 7 000 sprzedanych domów i pełnym zadowoleniem klientów, dostawców, budowniczych, inwestorów, reklam z całego wybrzeża Hiszpanii itp. Jesteśmy dumni, że możemy dziś zaoferować Państwu nasze usługi

Doradzimy Ci we wszystkim, co związane ze sprzedażą i kompletnym wyposażeniem Twojego nowego domu, tak abyś miał dom spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Wizyta

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę ze swojego kraju, abyśmy mogli pokazać Ci nieruchomości na sprzedaż w różnych miastach na Costa Blanca i Costa Cálida, zorganizujemy to za Ciebie.

 

W pierwszej kolejności płacisz za podróż wszystkimi swoimi wydatkami, jednak jeśli kupisz u nas nieruchomość w Hiszpanii, otrzymasz zwrot wszystkich wydatków, czyli hotelu, biletów lotniczych, posiłków itp.

 

Dzięki temu będzie to dla Ciebie całkowicie bezpłatne.

 

Zalecany jest wyjazd na trzy noce.

 

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować, pomożemy Ci tak, jak na to zasługujesz.

 

Wybór domów

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze domy i najlepsze lokalizacje. Wszystkie wybrane domy spełniają wszystkie kryteria jakości, designu i korzyści dla użytku i przyjemności Ciebie i Twojej rodziny.

 

 

Profesjonalna usługa 

Dysponujemy wysoce profesjonalnym zespołem, posiadającym najnowocześniejsze technologie, aby móc udzielać informacji i pomocy wszystkim naszym klientom,

Gwarantujemy szybkość i obsługę wszystkich naszych procedur, abyś spędził u nas jak najmniej czasu podczas wszystkich swoich procedur.

 

 

Dostawa kluczy

Podczas całego procesu, począwszy od zakupu, poprzez dostarczenie kluczy, a później po sprzedaży, bierzemy odpowiedzialność za cały proces.

Doradzamy Ci we wszystkich procedurach i pomagamy w kolejnych krokach, towarzyszymy Ci nawet przy podpisywaniu umowy, aby sprawdzić, czy wszystko jest w jak najlepszym porządku.

 

W ramach obsługi posprzedażowej udostępniamy Państwu informacje i zdjęcia z przebiegu budowy Państwa domu.

Mapa inwestycji