VFM
Adres siedziby
Aleje Jerozlimskie 142B
02-305 Warszawa
Strona internetowa
www.vfm.pl
tel: 509 191 191, 509 195 195
e-mail: sprzedaz@vfm.pl

VFM Real Estate powstało z pasji do nieruchomości.

Realizujemy projekty deweloperskie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i chęć tworzenia wyjątkowych miejsc do życia. Dynamiczny rozwój jest wpisany w nasze DNA!

 

Naszym celem jest tworzenie inwestycji z myślą o lokalnych społecznościach i potrzebach mieszkańców. Dążymy do tego, by pozytywnie wpływać na rozwój mniejszych miast i wyznaczać trendy na rynku. W tym co robimy, widzimy przyszłość. Naszą intencją jest osiągnięcie pozycji lidera w branży i kreowanie trendów na rynku deweloperskim w Polsce.

 

VFM oznacza Value For Money – dostarczamy klientom wymiernych korzyści w odpowiedniej cenie. Przekuwamy marzenia o własnym mieszkaniu w rzeczywistość, realizując inwestycje z myślą o ludziach. Najwyższe standardy stosowane u liderów rynkowych z sukcesem wprowadzamy do naszych inwestycji.

 

Drogowskazem firmy są jakość, która jest kluczem do sukcesu, uczciwość, bo to na niej budujemy zaufanie, jedność, gdyż wiemy że działając jako jeden zespół będziemy silniejsi oraz zaangażowanie, gdyż wiemy, że wkładając w nasze projekty całe serca, zostanie to docenione.

 

Mapa inwestycji