HLS INVEST BIS SP. Z O.O.
Adres siedziby
Jana Pawła 104 23
33-300 Nowy Sącz
Strona internetowa
www.hls.com.pl
tel: 888978769
e-mail: sprzedaz@hls.com.pl

Nowoczesne osiedla, budynki, domy

HLS INVEST BIS - DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

Nasza firma buduję od lat a swoją pracę wykonujemy z wielką pasją, korzystając ze zdobytej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia.

Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej wizji naszych architektów, nasze inwestycje to kameralne enklawy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej. Tworzymy nowoczesne osiedla o spójnym stylu architektonicznym, stale podnosząc swoje umiejętności, jak również obserwując panujące trendy i potrzeby inwestorów.

 

Wszystkie nasze inwestycje realizujemy z myślą o naszych klientach oraz ich rodzinach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje był nowoczesne i funkcjonalne, a przede wszystkim służyły mieszkańcom przez lata. Nasze lokale cechuje zawsze dobra lokalizacja, dlatego starannie wybieramy miejsce pod każdą inwestycję. Dbamy aby były one atrakcyjne dla osób, które wybiorą je na swój dom. Zawsze zawracamy uwagę na skomunikowanie naszych inwestycji z aglomeracją miejską, ale również na bliskie sąsiedztwo terenów i zielonych i miejsc rekreacyjnych.

Mapa inwestycji