M Development
Adres siedziby
Rynek Kościuszki 15B 1
15-540 Białystok
Strona internetowa
www.mdevelopment.pl
tel: 791792432
e-mail: sprzedaz@mdevelopment.pl

Jesteśmy ludźmi, których wiele lat temu połączyły wspólne idee. Wartości, w które wierzymy motywowały nas każdego dnia i napędzały do wspólnego działania. Tak narodziła się przyjaźń, z której w 2015 roku powstała jedna z najszybciej rozwijających się firm deweloperskich na Podlasiu i pierwsza, która staje się liderem na rynku budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju - M Development.

 

Czuliśmy, że rozpoczęcie wspólnej przygody zawodowej, pozwoli nam osiągnąć sukces. Wyjątkowe połączenie naszych umiejętności, zaowocowało dotychczas powstaniem ponad 500 mieszkań, domów i lokali. Mimo wspólnych celów, nie zapominamy o naszej indywidualności. Każdy z nas, wnosi do zespołu inny punkt widzenia, inne doświadczenia i przekonania. Dzięki temu nasze inwestycje są zawsze przemyślane, poparte długimi i intensywnymi dyskusjami. 

 

Opieramy się na solidnych fundamentach wiedzy, doświadczeniu własnym i naszych sprawdzonych partnerów, które przenikają się z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie budownictwa mieszkaniowego, gwarantując nam tym samym nieustanny rozwój.

 

Wierzymy, że kreujemy przestrzeń dla Pokoleń i czujemy się za nią odpowiedzialni. Wspólnie tworzymy ekologiczne budownictwo przyszłości.

 

Mapa inwestycji