P.B. Budotex Sp. z o.o.
Adres siedziby
Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław
Strona internetowa
www.budotex.pl
tel: 669982778
e-mail: sprzedaz@budotex.pl

Budotex Sp. z o.o. to Deweloper o ugruntowanej pozycji na wrocławskim rynku od 1988 r. oraz firma z tradycjami, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym. W 2015 roku projektem nowoczesnego biurowca Perydot weszliśmy również na ścieżkę budownictwa komercyjnego.

Wrocław to nasze miasto rodzinne, na którego rynku zaczęliśmy działać jako jedna z pierwszych trzech firm deweloperskich w mieście. Od początku działalności zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji mieszkaniowych, przygotowanych z największą starannością i wykończonych z wysokiej jakości materiałów. Stawiając przede wszystkim na zadowolenie Klientów, zawsze staramy się przygotować ofertę mieszkań najbardziej dopasowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Budujemy mieszkania funkcjonalne i w rozsądnej cenie. Zaufało nam już ponad 1300 rodzin z całego Wrocławia i okolic. Jesteśmy znani z solidności i terminowości.   

Naszym przyszłym Klientom oferujemy kompleksową obsługę również po zakupie mieszkania. Jako Zarządca naszych inwestycji wszystkim mieszkańcom świadczymy usługi pakietowe, w skład których wchodzą m.in. zarządzanie i administracja, obsługa finansowo-księgowa, obsługa techniczna, utrzymanie czystości, pielęgnacja zieleni, całodobowy telefon alarmowy.

Deweloperzy chcący utrzymać dobrą pozycję na rynku wiedzą o tym, że zarówno wysoka jakość inwestycji, jak i obsługi Klienta to podstawa, dlatego przez lata wypracowaliśmy wysokie standardy pracy. Realizowane przez nas budynki tworzone są według najwyższych wymogów  budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną.  

Od początku swojego istnienia, nasza Firma zyskała szacunek i sympatię wielu obywateli Wrocławia.

Reagując na sytuację na rynku mieszkaniowym, przygotowujemy naszą ofertę w sposób umożliwiający zakup upragnionego mieszkania zarówno tym z Państwa, którzy oczekują więcej, jak i tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie.

godziny otwarcia 8:00-16:00

Mapa inwestycji