Aura Home
Kraków, woj.Małopolskie

Aura Home

Spinvest
Id: 128

Opis inwestycji

„Aura Home”, nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej START, powstaje w Nowej Hucie, w Dzielnicy XVI Bieńczyce, na osiedlu Złotej Jesieni 3B.

 

Projekt obejmuje 86 mieszkań o powierzchniach od niecałych 32 do prawie 69 metrów kwadratowych i rozkładach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Do każdego z lokali przynależy balkon, loggia, taras lub zielony taras. W budynku powstaną także pomieszczenia gospodarcze.

 

W ramach inwestycji zaprojektowano 71 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 10 indywidualnych garaży na poziomie parteru. Dodatkowych 28 miejsc parkingowych znajdzie się na zewnątrz budynku.

 

Inwestycja „Aura Home” położona jest w rejonie, w którym nie brakuje terenów zielonych. W pobliżu znajdują się rozległe Planty Bieńczyckie, rozciągające się pomiędzy ulicami Okulickiego i Kocmyrzowską, z mnóstwem alejek spacerowych, trasami rowerowymi i placami zabaw dla dzieci. Niedaleko jest również na Planty Mistrzejowickie przy ulicy Srebrnych Orłów i do zielonych przestrzeni ROD Hutnik. Kilka minut jazdy samochodem lub kilkanaście minut rowerem wystarczy, aby dotrzeć do Parku Zalew Nowohucki.

 

Osiedle Złotej Jesieni i jego najbliższa okolica oferują bardzo dobrą infrastrukturę handlową i usługową. W sąsiedztwie „Aura Home” działają sklepy sieci Biedronka i Żabka, małe sklepy osiedlowe oraz piekarnie, kilkaset metrów dalej zlokalizowane są także sklepy Aldi oraz Lewiatan. Niedaleko funkcjonuje także lubiany przez mieszkańców Nowej Huty Bieńczycki Plac Targowy oraz Centrum Handlowe Nowe Czyżyny.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się: Szpital im. Ludwika Rydygiera, przychodnia medyczna „Złota Jesień”, apteki i przychodnia weterynaryjna. Jest tu także filia Poczty Polskiej. Dla rodzin z młodszymi i starszymi dziećmi ważna będzie bliskość żłobka, przedszkola, szkół podstawowych, liceum ogólnokształcącego i innych placówek oświatowych.

 

Zaletą lokalizacji projektu „Aura Home” jest doskonała dostępność komunikacji miejskiej. Przy pobliskim rondzie Hipokratesa, na oznaczonych tą nazwą przystankach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego (MPK) zatrzymują się zarówno tramwaje, jak i autobusy. Kursuje tędy aż 6 linii tramwajowych: 5 dziennych (9, 14, 16, 21, 52) oraz jedna nocna (64). Dzięki liniom nr 9, 14 oraz 52 można sprawnie dotrzeć nie tylko do centrum Krakowa, na przykład do Ronda Mogilskiego, w okolice dworca Kraków Główny, na Plac Inwalidów, ale także w rejon Grzegórzek, Bronowic, Zabłocia, Nowego Bieżanowa i Ruczaju. Linie nr 16 i 21 docierają z kolei do różnych obszarów Nowej Huty, łącząc Mistrzejowice i osiedle Piastów z Placem Centralnym i dalej z osiedlem Na Skarpie oraz Kopcem Wandy. Linia nocna nr 64 kursuje pomiędzy osiedlem Piastów a Bronowicami Małymi, przejeżdżając przez ścisłe centrum Krakowa.

 

Komunikację autobusową przejeżdżającą przez rondo Hipokratesa reprezentują natomiast linie 123, 125, 139, 163, 193, linia przyspieszona 501 oraz linia nocna 601. Korzystając z autobusów dojedziemy oczywiście do centrum Krakowa i centrum Nowej Huty, a także między innymi do Mistrzejowic, na osiedle Złocień, przez Nowy Prokocim aż do podkrakowskiej Rżąki, w rejon Małego Płaszowa, Prądnika Czerwonego, Mydlnik oraz przez Bronowice do pętli przy ulicy Chełmońskiego. Linia nocna 601 łączy Nową Hutę z Mydlnikami, przejeżdżając przez Rondo Mogilskie, centrum Krakowa i Bronowice.

 

Zmotoryzowani mieszkańcy „Aura Home” poprzez ulicę Obrońców Krzyża lub aleję Gen. Władysława Andersa dojadą do centrum Nowej Huty i dalej do IV Obwodnicy Krakowa z wyjazdami w kierunku wschodnim (Tarnów, Rzeszów), południowym (Zakopane) i zachodnim (Katowice, Wrocław). Ciąg ulic Gen. Władysława Andersa i Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego prowadzi także w kierunku centrum Krakowa oraz do wyjazdu z miasta na autostradę A4

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Kraków
Kod kraju: PL
Kod pocztowy: 31-826
Województwo: Małopolskie
Ulica: Osiedle Złotej Jesieni
Nr budynku: 3 B

Mapay ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i spłabe strony lokalizacji.

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Dodatkowa powierzchnia
  • Piętro
  • 41.86 m2
  • Taras: 10 m2
  • 0
  • Zobacz