Inwestycje

Wyjątkowa baza nieruchomości z rynku pierwotnego.
Docieraj do setek tysięcy ofert i znajdź nieruchomość w kilka sekund.

Perła Południa

Racis Development | Ilość wyświetleń: 17
Id: 71

Opis inwestycji

Wyobraź sobie sielskie poranki spędzone w gronie najbliższych, zapach świeżo parzonej kawy, którą delektujesz się, wygrzewając się w słońcu na tarasie, śmiech dzieci podczas wspólnych zabaw na świeżym powietrzu… Wyobraź sobie, że mieszkasz w spokojnej dzielnicy, z dala od miejskiego gwaru, a droga do pracy zajmuje Ci zaledwie chwilę… Wyobraź sobie, że takie miejsce może stać się Twoim domem.

Perła Południa to wyjątkowy punkt na mapie Suwałk. To tu, w cichej i przytulnej okolicy bliskość natury spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Funkcjonalne mieszkania i apartamenty, centrum relaksu rodzinnego na świeżym powietrzu, a także dobra komunikacja z głównymi ulicami miasta dają unikalną możliwość cieszenia się wygodą codzienności oraz łatwym dostępem do miejskich atrakcji i udogodnień.

Na inwestycję składa się 5 nowocześnie zaprojektowanych budynków połączonych z zaaranżowaną na potrzeby osiedla małą architekturą. W trosce o zróżnicowane potrzeby przyszłych właścicieli w każdym z budynków znajdzie się około 39 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanym rozkładzie i metrażu (od 35 do blisko 77 m kw.).

 

Jeżeli marzysz o mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, a także o bezpiecznym i komfortowym miejscu zabaw dla Twoich dzieci, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z udogodnień, które oferuje miasto, to Perła Południa powstała właśnie z myślą o Tobie.

Inwestycja usytuowana jest w spokojnej, południowej części Suwałk w okolicach Zalewu Arkadia, i bogatej infrastruktury rekreacyjnej: ścianka wspinaczkowa, kryty basen, skatepark, restauracja przy wodzie, kort tenisowy, stadion piłkarski z podgrzewaną murawą, bulwary suwalskie. Droga do centrum miasta zmotoryzowanym mieszkańcom Perły Południa zajmie zaledwie kilka minut, a dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek jest przygotowana doskonała ścieżka rowerowa i spacerowa. Efektownie zaaranżowana mała architektura i włączone do inwestycji centrum relaksu rodzinnego z kreatywnym placem zabaw i zewnętrzną siłownią są gwarancją beztroskich chwil relaksu w gronie najbliższych.

 

Dom to nie tylko ściany. To przede wszystkim miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Z myślą o codziennych potrzebach najmłodszych mieszkańców Perły Południa powstały urokliwe tereny zielone z małą architekturą oraz zewnętrzne centrum relaksu rodzinnego z kreatywnym placem zabaw i siłownią.

 

Tworzymy przyjazną przestrzeń oferując rozwiązania tylko o najwyższej jakości. Nasze place zabaw charakteryzują się bardzo miłym designem oraz są niesamowicie kolorowe. Plac zabaw, to nieustanne źródło inspiracji dla dzieci, to ich świat działania i zabawy. Tutaj dzieci uwielbiają szukać granic swoich możliwości. Poprzez wrażenia zmysłowe: percepcję bezpośrednią i pośrednią próbują zrozumieć otoczenie, zmierzyć swoje siły. Z tym związane jest ryzyko upadku. Poprzez optymalną konstrukcję placu zabaw oraz zastosowanie bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami zabawowymi wzmacnia się bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Suwałki
Kod kraju: PL
Kod pocztowy: 16-400
Województwo: Podlaskie
Ulica: Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego
Powiat: Suwalski
Nr budynku: 5

Mapy ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i słabe strony lokalizacji.

Prezentacja

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Piętro
  • Cena za m2