Inwestycje

Wyjątkowa baza nieruchomości z rynku pierwotnego.
Docieraj do setek tysięcy ofert i znajdź nieruchomość w kilka sekund.

Villa Park

Racis Development | Ilość wyświetleń: 39
Id: 78

Opis inwestycji

Villa Park Apartamenty Augustów to miejsce magiczne w którym każdy mieszkaniec poczuje się jak w krainie baśni pośród jezior, lasów i łąk.

Wyobraź sobie przez moment jak mógłby smakować poranek w Villa Park. Trzymasz kubek ciepłej, aromatycznej kawy, na przestronnym tarasie przygotowane, pyszne śniadanie, a tuż przed Tobą delikatnie opadająca mgła odsłaniająca w oddali piękny sosnowy las i spokojną taflę jeziora. Zupełnie wyjątkowy zapach poranka i pierwsze promienie słońca przywitają Cię w tym wyjątkowym miejscu. Apartamenty Augustów rozpieszczą Cię luksusem.

 

Ten unikatowy projekt na mapie w Augustowie w Mezoregionie Puszczy Augustowskiej może być Twoją oazą spokoju i radości. To tu w zacisznym otoczeniu natura spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i wygodą.

 

W centralnym punkcie osiedla, na przestrzeni 5 000 metrów kwadratowych w prywatnym parku usytuowana zostanie magiczna fontanna, która w upalne dni przyniesie chwilę wytchnienia. W przyjemnym szumie wody, na eleganckiej ławeczce lub tarasie będziesz mógł oddać się ciekawej lekturze.

 

Villa Park to nowoczesne i eleganckie budownictwo, to dopracowana do perfekcji architektura wkomponowana w przestrzeń, czerpiąca z niej tylko najlepsze wzorce. Zarówno wygląd kompleksu, jak i panująca tu atmosfera, doskonale współgrają z otaczającą Villa Park przyrodą Podlasia. Villa Park ma szansę stać się portem dla wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.

 

W trosce o Twoją prywatność osiedle jest położone blisko terenów zielonych i wody, to doskonała enklawa w przepięknej krainie podlaskiej przyrody.

 

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Augustów
Kod kraju: PL
Kod pocztowy: 16-300
Województwo: Podlaskie
Ulica: Wypoczynkowa
Powiat: Augustowski

Mapy ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i słabe strony lokalizacji.

Prezentacja

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Piętro
  • Cena za m2