Montesinos · Alicante
Los Montesinos

Montesinos · Alicante

Costa Espana Real Estate
Id: 260

Opis inwestycji

Ta piękna, nowoczesna willa w Los Montesinos to idealne miejsce na spełnienie marzeń.

Dzięki nowoczesnemu designowi i nowej konstrukcji harmonijnie integruje się z pięknym krajobrazem lagun Torrevieja, zapewniając wspaniałe widoki na przyrodę i spokojną roślinność. To otoczenie będzie Cię inspirować przez cały rok.

Wyobraź sobie zapierające dech w piersiach zachody słońca, które możesz podziwiać z dużego solarium tej willi w Los Montesinos. Przestrzeń ta szybko stanie się Twoim ulubionym miejscem, w którym możesz się zrelaksować bez hałasu, podziwiać panoramiczne widoki i docenić uprzywilejowany klimat, który Costa Blanca South oferuje każdego dnia. Prowincja Alicante cieszy się jednym z najlepszych klimatów, z ponad 320 słonecznymi dniami w roku i przyjemnymi temperaturami przez cały rok, co jest rzadkością w innych krajach europejskich.

Już wkrótce będziesz mógł cieszyć się swoim nowym domem na Costa Blanca i wszystkimi możliwościami spędzania wolnego czasu, jakie ten obszar ma do zaoferowania. Zaledwie 20 minut drogi stąd znajdują się oszałamiające plaże Guardamar del Segura wyróżnione Blue Flag, gdzie można wybrać się na spokojny spacer po miękkim piasku i zanurzyć się w krystalicznie czystej, turkusowej wodzie.

Jeśli jesteś pasjonatem plaży, będziesz mógł cieszyć się relaksującym spacerem wzdłuż piaszczystych plaż Guardamar del Segura.

Jeśli jesteś pasjonatem golfa, będziesz zaledwie kilka minut od spektakularnych pól golfowych, takich jak La Marquesa Golf w Ciudad Quesada, jednego z najbardziej znanych na Costa Blanca. Tutaj będziesz cieszyć się luksusowymi udogodnieniami i fascynującym otoczeniem, w którym można grać i odpoczywać.

Nie czekaj dłużej i zbliż się do willi swoich marzeń! Oferujemy możliwość spełnienia marzeń w tym wspaniałym miejscu.

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Los Montesinos
Kod kraju: ES
Kod pocztowy: 03187

Mapay ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i spłabe strony lokalizacji.

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Dodatkowa powierzchnia
  • Piętro
  • 200 m2
  • Ogród: 84 m2
  • Zobacz