Finestrat · Alicante
Finestrat

Finestrat · Alicante

Costa Espana Real Estate
Id: 266

Opis inwestycji

Zanurz się w stylu życia luksusu i komfortu dzięki naszej ekskluzywnej inwestycji wolnostojących willi w Balcón de Finestrat. Każda willa została zaprojektowana z dbałością o szczegóły, oferując przestronną przestrzeń mieszkalną o powierzchni ponad 300 m2, prywatny basen, orientację południową / południowo-zachodnią i panoramiczne widoki na Morze Śródziemne.

Położone w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej Balcón de Finestrat, będą otoczone pięknem przyrody i miejskimi udogodnieniami. Ciesz się bliskością Puig Campana Golf i centrum handlowego La Marina, gdzie znajdziesz supermarkety, sklepy, bary i restauracje. W odległości zaledwie 10 minut można zanurzyć się w słynnych międzynarodowych plażach Benidormu i zwiedzić urocze śródziemnomorskie miasteczka, takie jak Villajoyosa, Altea i Calpe.

Każda przestronna działka o powierzchni ponad 300 m2 ma miejsce parkingowe i bramę z napędem silnikowym dla dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności. Zrelaksuj się przy własnym prywatnym basenie o wymiarach 6,5 x 3 m z prysznicem, sztuczną trawą i wykończonym ogrodem z automatycznym nawadnianiem, tworząc idealną oazę do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nie przegap SPECJALNEJ PROMOCJI URUCHOMIENIA!

Czy jesteś gotowy, aby zamieszkać w domu swoich marzeń? Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na oglądanie i uzyskać więcej informacji na temat tej wyjątkowej okazji w Balcón de Finestrat!

 

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na oglądanie i uzyskać więcej informacji na temat tej wyjątkowej okazji w Balcón de Finestrat!

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Finestrat
Kod kraju: ES
Kod pocztowy: 03500

Mapay ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i spłabe strony lokalizacji.

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Dodatkowa powierzchnia
  • Piętro
  • 117 m2
  • Balkon: 24 m2
    Ogród: 175 m2
  • Zobacz