Orihuela Costa · Alicante
Orihuela

Orihuela Costa · Alicante

Costa Espana Real Estate
Id: 268

Opis inwestycji

Odkryj naszą flagową inwestycję w Dehesa de Campoamor: kompleks wolnostojących willi zaprojektowanych dla najbardziej wymagających klientów poszukujących luksusu i komfortu.

Położony w jednej z najlepszych części Campoamor, zaledwie cztery minuty od pięknych plaż Orihuela i otoczony wszystkimi niezbędnymi usługami, takimi jak restauracje, supermarkety i apteki, to miejsce jest prawdziwym rajem.

W tym ekskluzywnym kompleksie Campoamor Villas jest idealnym miejscem do życia.

W tym ekskluzywnym kompleksie tworzymy wolnostojące wille dostosowane wyłącznie do potrzeb naszych klientów. Opcje obejmują od 2 do 4 sypialni, prywatny parking, ogród i basen o różnej wielkości, dzięki czemu możesz cieszyć się luksusowym stylem życia w wyjątkowym otoczeniu.

Dostępna jest szeroka gama willi do wyboru.

Dehesa de Campoamor słynie z pięknych plaż, idealnych do cieszenia się słońcem i morzem. Ponadto w pobliżu znajduje się kilka miejsc wartych odwiedzenia, takich jak park przyrody Lagunas de La Mata i Torrevieja, przystań Campoamor i klub golfowy Villamartin.

Jeśli planujesz odwiedzić Dehesa de Campoamor i okolice, koniecznie zapytaj o nasze specjalne promocje. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować - jesteśmy tutaj, aby pomóc! 

Nie przegap okazji nabycia luksusowej willi w tym ekskluzywnym kompleksie w Dehesa de Campoamor. Ciesz się życiem pełnym komfortu, stylu i piękna na Orihuela Costa.

Skontaktuj się

Dane adresowe

Miejscowość: Orihuela
Kod kraju: ES
Kod pocztowy: 03300

Mapay ciepła inwestycji

Dzięki widokowi map ciepła możesz sprawdzić mocne i spłabe strony lokalizacji.

Oferty nieruchomości

  • Powierzchnia użytkowa
  • Dodatkowa powierzchnia
  • Piętro