15.05.2023

Oferty nieruchomości w Warszawie i okolicy – Biuro Sprzedaży

Biuro Sprzedaży działa na rynku nieruchomości od września 2014 roku. W swojej ofercie skupia tylko i wyłącznie inwestycje z rynku pierwotnego od sprawdzonych i pewnych deweloperów. Obecnie posiada kilka różnych ofert sprzedaży nieruchomości.

Marki

Jest to jedna z popularniejszych miejscowości, w której znajdują się inwestycje Biura Sprzedaży.
Należą do nich przede wszystkim:

Osiedle Awangarda  

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które charakteryzuje niepowtarzalna bryła budynków, nowatorskie podejście do projektowania oraz funkcjonalny układ mieszkań. Do zaoferowania istnieją cztery apartamenty różnej wielkości. Ważnym aspektem jest bliskie położenie terenów zielonych, które daje kupującym możliwość aktywnego wypoczynku.

 

Osiedle Bociana

Przy ul. Bocianiej powstaje kameralne, ogrodzone osiedle składające się z domów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiadać będzie wyznaczone miejsce parkingowe oraz ogródek. 

Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja blisko centrum miasta, a jednocześnie w pobliżu lasu Słupeckiego - lokalizacja gwarantująca ciszę i spokój. 

 

Osiedle Marmurowa

Inwestycja składa się z ośmiu nowoczesnych segmentów z garażami w  budynku i płaskimi dachami. Układ terenu inwestycji zapewnia komfort i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Brak pochyłych sufitów zapewnia pełną aranżację wszystkich pomieszczeń. Inwestycja realizowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej w cichej i spokojnej okolicy, dodatkowo segment posiada własny podjazd i ogródek.

 

Sprawdź

Radzymin

Osiedle Modra

Położenie nieruchomości zapewnia komfortowe warunki do życia i wypoczynku. Bliskość centrum miasta i wielu punktów usługowych, a także bogata infrastruktura edukacyjna miasta zapewniają spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku.  

Osiedle składać się będzie z dwóch niezależnych zespołów domów szeregowych. Każdy budynek posiada własny garaż oraz duży ogród o długości ponad 100 metrów.

 

Osiedle Kwiatów Polskich

Kameralna inwestycja składająca się z czterech budynków jednorodzinnych w dwóch zespołach zabudowy bliźniaczej, czyli łącznie 8 domów. Każdy dom posiada prywatny ogród, w którym można wygodnie wypocząć na świeżym powietrzu. Poza garażem w  budynku, samochody można zaparkować również na dodatkowym parkingu na podjeździe.  Najbliższa szkoła podstawowa oddalona jest jedynie 4 minuty spacerem.

 

Osiedle Zwycięska

Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej okolicy. To miejsce, które pozwoli odpocząć w rodzinnej atmosferze z dala od szumów miasta. Jest jednak bardzo dobrze skomunikowana z centrum, dojazd zajmuje zaledwie 4 minuty. Osiedle „Zwycięska” to zorganizowany kompleks 13 domów w zabudowie szeregowej. Niezależnie od tego, który z budynków wybierze przyszły lokator, może się on cieszyć wysokim standardem życia.

 

 

Sprawdź

Ząbki

Apartamenty Graniczna

Teren inwestycji znajduje się w zabudowie jednorodzinnej, bardzo cichej  i spokojnej okolicy. Wysoki standard wykonania i użytych materiałów zapewni przyszłym nabywcom spokój użytkowania zakupionego mieszkania przez długie lata.

 Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe, wszystkie segmenty posiadają również garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Sekcje te posiadają własne wydzielone ogródki, w których można spędzić wolny czas.

 

Osiedle Skrajna

Budynek znajduje się w okolicy lasu a budynkami o niskiej zabudowie. Lokalizacja ta zostanie szczególnie doceniona przez osoby ceniące spokój i relaks na łonie natury. W podziemiu znajdować się będzie garaż i schowek lokatorski, budynek zostanie również wyposażony w dwie windy. Oprócz miejsc parkingowych zapewnione zostaną również miejsca parkingowe naziemne dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, natomiast dla mieszkań parterowych przewidziano zielone tarasy.

 

Osiedle Andersa

Jest to osiedle posiadające w swojej ofercie idealne propozycje dla małych rodzin, singli oraz osób chcących zainwestować  w dobrą nieruchomość. Oferta obejmuje 66 lokali o powierzchni od 39 m2 do 104 m2. Z przestronnego balkonu roztacza się widok na las i panoramę miasta. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, najważniejszych obiektów użyteczności publicznej, sklepów i usług sprawia, że ta inwestycja jest poszukiwana przez większość nabywców. Do dyspozycji mieszkańców będzie garaż podziemny, gdzie umieszczone zostanie również kilka miejsc z ładowarką dla samochodów elektrycznych.

 

 

Sprawdź

Warszawa

Osiedle Kadrowa

Cała inwestycja składa się z 18 mieszkań rozmieszczonych w 9 budynkach mieszkalnych. Mieszkania dzielą się na 3 rodzaje ze względu na kondygnację: parter, piętro i poddasze. Dla mieszkańców przewidziane są miejsca parkingowe oraz ogródki lokatorskie.

Teren zabudowy znajduje się  w spokojnej dzielnicy Warszawy- jednej z najmniej zaludnionych w stolicy. Dużą część rejonu inwestycji stanowią tereny leśne. 

 

Przedstawione inwestycje nie są wszystkimi, które posiada w swojej ofercie Biuro Sprzedaży. Wymienione zostały przykłady z 4 zagospodarowanych miejscowości, z pewnością znajdzie się taka, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu kupcowi. 

Sprawdź

Zapytaj o wolny apartament

Skorzystaj z formularza kontaktowego,
a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Napisz wiadomość

Poniżej znajdziesz adresy email do poszczególnych działów naszej firmy.

 

Kontakt dla deweloperów

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług
i chcesz dowiedzieć się więcej:

biuro@homefy.pl

 

Kontakt dla mediów

Jeśli piszesz artykuł na temat rynku nieruchomości
i potrzebujesz naszego komentarza eksperckiego:

biuro@homefy.pl